ESENLER/İSTANBUL
ARA

HAKKIMIZDA

(0-212) 438 63 38

Türkiye'nin en büyük online kontör yükleme platformu olan Kontör Yollasana ile anında ve çok hızlı şekilde kontör yükleme işlemi yapabilrisiniz. Kontor Yollasana bir Altın Group iştiraki olup, 2010 yılından beri sektörde toptan ve perakende kontör satışı gerçekleştirmektedir. Güvenli ve Hızlı hizmeti ile sektörde yer alan bir çok bayiye hizmet vermekte olup, aynı zaman da bayi ağına yeni üyeler kazandırmaktadır. Altın Group sektörde yer alan diğer firmalara nazaran kurumsal hizmet vermekte olup, anlık olarak iletişime geçerek güvenli ve hızlı hizmet verebilmektedir.


SIK SORULAN SORULAR
Bayilik talebim ne kadar sürede onaylanır ?

Bayilik talebiniz bayi alım depertmanlarımız tarafından incelendikten sonra değerlendirilip uygun görüldüğü taktirde gün içerisinde maksimum 3 dakika içinde onaylanıp tarafınıza bildirilecektir.

Kontür ne kadar sürede hasabımda olur?

Ödemeniz gerçekleştiği andan maksimun 3 dakika içinde hizmetinizi alabilirsiniz.

Hangin bankalarlan çalışıyorsunuz?

Bütün banka havale ve kredi kartları geçerlidir efendim.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Güvenli ödeme sistemlerimiz mevcuttur kredi kart ve banka havale yapabilirsiniz.

Hangi saatler arasında kontör talebinde bulunabilirim ?

Transfer işlemlerinizi normal şartlarda Gün içinde Hafta içi 08:00 - 23:00 Hafta sonu 08:00 - 23:00 saatleri içinde gerçekleştirebilir ve haftanın her gününde hizmet alabilirsiniz.

Geri Ödeme Garantisi varmı?

% 100 müşteri memnuniyetini garanti etmekle birlikte herhangi bir aksaklık veya size ait bir sebepten dolayı geri ödeme isteklerinizi karsılamaktadır.

Bayiniz olmak için Ücret , Evrak veya Belge gereklimidir ?

Firmamız bayisi olmak için herhangi bir şekilde ücret belge veya evrak talep edilmemekle birlikte sadece sadece "Bayii Kayıt" formumuzu doldurmanız kafidir.

REFERANSLARIMIZ